Hakkımızda

Uzaktanokul.org güncel koronavirüs pandemi sırasında değerli öğrenci ve velilerin akıllarına takılan sorulara yanıt vermek için kurulmuş bir websitesidir. Uzaktan eğitim, uzaktan eğitim veren kurumlar, uzaktan eğitim veren dershaneler, uzaktan eğitim ücretleri nedir gibi konularda öğrenci ve velilerin akıllarına takılan sorulara yanıt vermeye çalışıyoruz. Tüm gelişmelerden haberdar olmak için websitemizi takipte kalabilirsiniz.

Uzaktanokul.org hangi konularda bilgi veriyor?

Uzaktan Eğitim, Online Eğitim İçerikleri, TYT, KPSS, AYT gibi sınavlara ait güncel bilgiler. Bu sınavlara ilişkin merak edilen sorulara cevap veriyoruz. Aynı zamanda ilgili sınavlara hazırlık süreçlerinde öğrencilerin ihtiyaç duyduğu bilgi ve kaynak yönlendirmesini yaparak eğitime farklı bir bakış açısı ile yaklaşmaya çalışıyoruz. Uzaktanokul.ORG yalnızca uzaktan eğitim sürecinin değil, eğitimin devam ettiği sürece TYT, AYT, KPSS gibi sınavlara ve Üniversite öncesi ve döneminde öğrencilerin ve öğrenci adaylarının merak ettiği tüm sorulara yanıt vermek üzere içerik üreten bir site olarak kalacaktır.

TYT Konuları, Lisans ve Lisansüstü, eğitim gibi süreçlerde öğrenci ve öğrenci adaylarının aklında yer alan tüm soru işaretlerine cevap vermek, öğrencilerin ve öğrenci adaylarının eğitim süreçlerinde bir rehber içerik platformu olmak üzere kurguladığımız vizyonumuz ile sizlere her geçen gün daha yeni içerikler sunmayı hedefliyoruz.

 

Güncel içeriklerden haberdar olmak için bizi yer imlerinize eklemeyi unutmayın.