Online İngilizce Kursları

Online İngilizce kursları, koronavirüs pandemisi ile gündemimize oturan uzaktan eğitim ve uzaktan okul gibi kavramlarla birlikte online ingilizce kurslarına ve uzaktan ingilizce sertifikası veren okullara olan ilgide de ciddi şekilde artış yaşandı. İlkokul, ortaokul lise ya da üniversite fark etmeksizin her yaştan ve kesimden ingilizce öğrenmek isteyenler yüz yüze eğitimin aksine online olarak gerçekleştirilen ingilizce kursu arayışlarını sürdürmeye devam ediyor. Normal  şartlarda yüz yüze eğitim verdiği halde koronavirüs pandemisi dolayısıyla, online eğitim vermeye başlayan kurumlar dışında uzun yıllardan beri online ingilizce kursu veren kurumlar da ingilizce öğrenmek isteyen adaylara bir çok alternatif oluşturmuş oluyor.

Online İngilizce Kursu Veren Kurumlar

Birçok yerel ya da global eğitim kurumu bu dönemde online eğitim anlamında hizmet vermekte. Bunlar arasında kullanıcı yorumları ve geri dönüşleri dikkate alındığında en çok rağbet gören ve sunduğu online ingilizce kurs hizmeti kalitesi bakımından bir listeleme yapılacaksa;

a. British Council

b. British Side

c. Boğaziçi Üniversitesi Online İngilizce Kursu

d. Online Amerikan Kültür

e. English Time

örnek olarak gösterilebilecek yıllar boyunca yüz yüze sınıflarda eğitim vererek kazanmış oldukları deneyim ve birikimleri şimdi de koronavirüs pandemisi nedeniyle online olarak veren ingilizce kurslarıdır. 

Yorum Yaz